Mistrovský kurz I

Staňte se Mistrem svého života: 1. díl - Vztah člověka k sobě samému.


36. den – Závěr

Energie je. Je jedna jediná. Energie je vše, co myslíme, cítíme, vidíme, hmatáme, čicháme, prostě všechno. Energie je hustá, řídká, vibruje pomalu či rychle. Podle toho, jak energie vibruje, pohybujeme se v různých prostředích. Energie emoce vibruje jinak než energie myšlenky či talířku. Jde o to: různé rozsahy kmitočtů vytvářejí určité dimenze, které obýváme svými jednotlivými těly. Máme tělo emocionální, spirituální, fyzické, psychické, mentální atd. To, čemu jsme teď začali říkat těla, jsou ve skutečnosti roviny existence, v nichž určitým způsobem přebýváme, tedy tvoříme.

Tvoříme-li v některé dimenzi, účastníme se v ní jistým způsobem života. To znamená, že projevujeme naše bytí, ať už jsme čímkoliv, v nějaké oblasti existence. My všichni jsme byli informováni, že existuje jen dimenze fyzická, a k tomu máme nějaké myšlenky, a do toho všichni žvaníme své nesmyslné příběhy o tom, kdo s kým za kolik kde co, případně odkdy dokdy. To musí přestat, protože na úrovních jiných dimenzí je naše Země již ve stádiu rozpadu, a pokud nezačneme vytvářet jinou, může se stát, že tento skvost zmizí z vesmíru úplně. Co pro to můžeme udělat, je začít kontrolovat své myšlenky, slova, a činy podle svého nejlepšího uvážení a nejvyššího vědomí. Svým způsobem se po nás chce takový malý zázrak, což je v pořádku, my ho zvládneme.

Když nás někdo dokázal ovlivnit tak, že myslíme, cítíme, žijeme tak, jak chce on, proč bychom to se sebou neměli umět my? Jinými slovy, když umíme poslouchat někoho jiného, umíme poslouchat i sebe. To je jen otázka zvyku. Zvykli jsme si měnit myšlení podle ostatních.

Abychom našli svůj život, budeme muset poznat sebe, a to znamená, že ze sebe budeme muset vytáhnout postupně všechno. Všechny myšlenky, pocity, zvyky. Začneme ovšem tím, co nám nejvíce překáží, to je tím, co ohrožuje naše zdraví. Naše zdraví je podmíněno tím, jak čistá a původní je představa, kterou žijeme. Ale to už všechno víte.

Nejrychlejší cesta k mistrovství by tedy vypadala asi takto:

Ať už se dostaneme do jakékoliv situace, dokážeme:

  • pozdržet naši reakci, protože naše reakce vycházejí z naší výchovy a málokdy jsou nám přínosem,

  • uvědomit si, že vzniklá situace je náš vlastní produkt, produkt našeho minulého myšlení, mluvení a konání

  • zeptat se „Co by teď, v tomto okamžiku, udělala Láska?“ – protože Láska = Pravda, vzpomínáte?

Udělat to, co by udělala Láska, bez posuzování, zda je to vhodné, zato v důvěrou ve své vlastní vnímání.

Teď, na konci prvního dílu Mistrovského kurzu bychom tomu bez problémů měli všichni rozumět. Dělejme toto nějakou dobu, a ve svém životě již velmi brzy doznáme velkých a potěšitelných změn.

Tip:

Začněte si láskavě hledat své tipy sami, jo?

Citát:

Není neštěstí, které by se nemohlo stát požehnáním, ale ani požehnání, které by se nemohlo stát neštěstím.

Richard Bach

Afirmace:

Jsem, který jsem.

Komentář:

No, kurz nám konečně končí, teď znáte velkou část toho, co já jsem vyzkoušel.

Máte-li tendenci předávat učení dál, tak buďto dejte lidem doporučení a nechte je být, a nebo učte jen to, co jste vyzkoušeli, a nebo zkombinujte obojí.

Neučte však moje slova, nebude vám uvěřeno…Pokud se chystáte na druhý díl, dejte si minimálně tři týdny pohov, sledujte své nitro, případně si projděte ostatní sekce webu, tipů a poznání je tu nepočítaně.Hodně spěte, hodně pijte čistou vodu, adaptujte si Hru se světlem pro svou momentální potřebu,ŽIJTE BLAZE!!!


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info